EXECUTIVE Academy

Postup přijímacího řízení

  • Úvod
  • /
  • Jak se přihlásit
Zahajte svou cestu ke studiu a otevřete si dveře ke vzdělání a kariérnímu růstu
PŘIHLÁŠKA KE STUDIU

Zahajte svou cestu ke studiu a otevřete si dveře ke vzdělání a kariérnímu růstu

Na Elite Executive Academy věříme, že vzdělání by mělo být dostupné a snadno dosažitelné pro každého. Podání přihlášky online je proto rychlé, pohodlné a zcela bezpečné. Ať už jste kdekoli na světě, ke studiu na Elite Executive Academy se můžete přihlásit bez zbytečných komplikací a papírování.
Přihlásit se

PŘIJIMACÍ ŘÍZENÍ V KOSTCE

Přijímací řízení
krok za krokem

Best consulting wordpress theme

01.

Podání online přihlášky

Vyplňte jednoduchý a bezplatný online formulář přihlášky, který nám poskytne základní informace o vás a vašem vzdělání.

02.

Doložení vzdělání/praxe

K přihlášce je třeba přiložit kopie vašich dokladů o dosaženém vzdělání. V případě potřeby můžete také přiložit dokumenty, které potvrzují vaši pracovní zkušenost v oboru.

03.

Podpis smlouvy o studiu

Po podání přihlášky obdržíte smlouvu o studiu. Pečlivě si ji přečtěte a poté ji elektronicky podepište. Smlouvu následně zašlete zpět studijnímu oddělení.

04.

Úhrada školného a zahájení studia

Po úspěšném podpisu smlouvy je třeba uhradit školné v souladu s instrukcemi poskytnutými ve smlouvě. Po provedení platby obdržíte potvrzení o zaplacení a budete mít možnost okamžitě zahájit své studium.

STUDIUM

Nejčastěji studované obory

ExecutiveMBA

MBA - Management a leadership

Studenti se v rámci tohoto programu naučí vytvářet a implementovat strategické plány, motivovat a inspirovat týmy, a rozvíjet své vlastní manažerské schopnosti a dovednosti.

Více o studiu
BBA - Základy marketingu

MBA - Marketing a komunikace

Tento program připravuje studenty na úspěšnou kariéru v oblasti marketingu a komunikace a umožňuje jim dosáhnout dlouhodobého růstu a konkurenční výhody v marketingovém prostředí.

Více o studiu
executive management

EMBA - Executive MBA

Program je určen pro zkušené profesionály a vedoucí pracovníky, kteří chtějí posílit své dovednosti a znalosti v oblasti managementu a vedení. Program studenty seznámí s moderními strategiemi a technikami v oblasti businessu a managementu.

Více o studiu
VAŠE BUDOUCNOST ZAČÍNÁ ZDE

Otevřete si dveře
k novým možnostem růstu