Studijní programy

DBA Studium

executive management

DBA - Executive management

DBA Studium se zaměřením na Executive Management cílí na strategické plánování, vedení a řízení organizace, a rozvoj dovedností potřebných pro efektivní vedení v rychle se měnícím podnikatelském prostředí. Program se zaměřuje na rozvoj kritického a strategického myšlení v rámci řízení podniků. Studenti se učí analyzovat složité obchodní situace a vyvíjet efektivní strategie.

Více o programu
finance management

DBA - Finanční management

DBA Studium ve specializaci Finanční management se zaměřuje na finanční analýzu, správu investic, rizikové řízení a strategické plánování financí. Studenti se naučí efektivně řídit finanční prostředky, vyhodnocovat investiční příležitosti, a formulovat finanční strategie pro dosažení dlouhodobé udržitelnosti a růstu organizace.

Více o programu
NAPIŠTE NÁM

Chcete se o DBA studiu dozvědět více?

REFERENCE

Úspěchy, které nás dělají hrdými

MBA studium na Elite Executive Academy pro mě bylo skutečným průlomem a přínosem v rámci mé kariéry. Velmi také děkuji za výbornou spolupráci při celém studiu. Za mě je velkou výhodou možnost studovat z domu, dle vlastních časových možností. Mohu také ocenit přístup ke studujícím, kdy se vše řešilo rychle a vstřícně.

Ing. Simona Ptáčková, MBA

Výkonná ředitelka
Studium EMBA na Elite Executive Academy bylo nesmírně přínosné pro můj kariérní rozvoj. V rámci studia jsem měl možnost okamžitě uplatňovat nové poznatky ve své pracovní sféře a spolupráce s kolegy z různých odvětví mi navíc poskytla jedinečnou perspektivu a pomohla mi se stát skutečným profesionálem v oboru.

Ing. Daniel Řehák, EMBA

Oblastní ředitel
Na Elite Executive Academy jsem absolvoval MBA program. Studijní program byl důkladně strukturovaný a lektoři byli opravdoví odborníci ve svém oboru. Nabyté dovednosti ve strategickém plánování a vedení mi daly jasnou konkurenční výhodu na trhu práce. Doporučuji všem, kteří chtějí investovat do svého profesního růstu.