Studijní programy

BBA Studium

BBA - Základy managementu

BBA - Základy managementu

BBA Studium ve specializaci Základy managementu je ideální volbou pro ty, kteří chtějí získat komplexní a praktické znalosti potřebné k úspěšnému vstupu na pracovní trh nebo k rozvoji své vlastní podnikatelské iniciativy.

Více o programu
BBA - Základy marketingu

BBA - Základy marketingu

Studijní program BBA se zaměřením na Základy marketingu je ideální volbou pro ty, kteří se chtějí specializovat na marketingový management, budovat silné značky a efektivně komunikovat se zákazníky.

Více o programu
NAPIŠTE NÁM

Chcete se o studiu dozvědět více?

REFERENCE

Úspěchy, které nás dělají hrdými

MBA studium na Elite Executive Academy pro mě bylo skutečným průlomem a přínosem v rámci mé kariéry. Velmi také děkuji za výbornou spolupráci při celém studiu. Za mě je velkou výhodou možnost studovat z domu, dle vlastních časových možností. Mohu také ocenit přístup ke studujícím, kdy se vše řešilo rychle a vstřícně.

Ing. Simona Ptáčková, MBA

Výkonná ředitelka
Studium EMBA na Elite Executive Academy bylo nesmírně přínosné pro můj kariérní rozvoj. V rámci studia jsem měl možnost okamžitě uplatňovat nové poznatky ve své pracovní sféře a spolupráce s kolegy z různých odvětví mi navíc poskytla jedinečnou perspektivu a pomohla mi se stát skutečným profesionálem v oboru.

Ing. Daniel Řehák, EMBA

Oblastní ředitel
Na Elite Executive Academy jsem absolvoval MBA program. Studijní program byl důkladně strukturovaný a lektoři byli opravdoví odborníci ve svém oboru. Nabyté dovednosti ve strategickém plánování a vedení mi daly jasnou konkurenční výhodu na trhu práce. Doporučuji všem, kteří chtějí investovat do svého profesního růstu.