Executive Academy

Školné

BBA Studium
31.900
 • Konečná cena vč. DPH
 • Podání přihlášky zdarma
 • Studijní materiály
 • Konzultace s lektory
MBA Studium
64.900
 • Konečná cena vč. DPH
 • Podání přihlášky zdarma
 • Studijní materiály
 • Konzultace s lektory
DBA Studium
94.900
 • Konečná cena vč. DPH
 • Podání přihlášky zdarma
 • Studijní materiály
 • Konzultace s lektory
Executive MBA
74.900
 • Konečná cena vč. DPH
 • Podání přihlášky zdarma
 • Studijní materiály
 • Konzultace s lektory

V rámci naší snahy o maximální flexibilitu přijímáme platby za školné v českých korunách, eurech a amerických dolarech, a to formou klasického bankovního převodu, SEPA či SWIFT platby. Vítáme také platby v digitální měně Bitcoin, které lze realizovat na klasickou či Lightning adresu díky naší integraci Lightning Network. Pro jakékoliv dotazy ohledně platby nás neváhejte kontaktovat.

V Elite Education Network chápeme důležitost flexibilních platebních možností pro naše studenty.

Proto jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku platebních možností o financování školného prostřednictvím benefitních zaměstnaneckých karet.

Benefitní karty nabízejí zaměstnancům možnost využít finanční prostředky poskytnuté zaměstnavatelem na rozvoj svých dovedností a kariéry. Investujte do svého vzdělání a budoucnosti s pomocí benefitních zaměstnaneckých karet.

Díky naší spolupráci se společnostmi Benefity, Benefit Plus, Edenred a Sodexo můžeme našim studentům nabídnout širokou škálu možností pro financování jejich vzdělání. Tímto způsobem se snažíme podpořit jejich profesní rozvoj a zároveň jim poskytnout flexibilitu a pohodlí při plnění vytyčených cílů.

Benefitní možnosti

Benefit Plus

Poskytujeme možnost platby za vzdělávání pomocí benefitních karet společnosti Benefit Plus. Benefit Plus je inovativní poskytovatel benefitních programů, který se zaměřuje na podporu profesního a osobního rozvoje zaměstnanců. Spolupráce s Benefit Plus nám umožňuje nabídnout našim studentům širokou škálu možností financování vzdělání. Díky této spolupráci mohou studenti využít své benefity k pokrytí nákladů na školné a podpořit tak svůj osobní a kariérní růst.

Edenred

Rovněž nabízíme možnost platby za vzdělávání prostřednictvím benefitních karet společnosti Edenred. Edenred je celosvětově známá společnost, která se specializuje na poskytování benefitních řešení a pomáhá zaměstnancům vylepšit svůj životní styl a dosáhnout svých profesních cílů. Spolupracujeme s Edenred, aby naši studenti mohli využít své benefity k pokrytí nákladů na školné a vzdělávací materiály. Tato spolupráce přináší našim studentům větší flexibilitu a pohodlí při investování do svého vzdělání.

Sodexo

Naše vzdělávací instituce poskytuje možnost platby za vzdělávání pomocí benefitních karet společnosti Sodexo. Tato spolupráce nám umožňuje nabídnout studentům flexibilní řešení pro financování jejich studia. Sodexo je uznávaným poskytovatelem benefitních řešení, který zaměstnancům nabízí širokou paletu možností využití svých benefitů. Díky naší spolupráci s touto společností se mohou studenti plně soustředit na svůj osobní a profesní rozvoj.

Benefity

Naše vzdělávací instituce také poskytuje možnost platby za vzdělávání prostřednictvím benefitních karet od společnosti Benefity. Tato spolupráce nám dovoluje poskytnout studentům ještě více možností a pohodlí při financování jejich studia. Benefity.cz je přední český poskytovatel benefitních řešení, který nabízí zaměstnancům široký výběr možností pro využití svých benefitů a zlepšení jejich životního stylu a profesního růstu. Díky naší spolupráci se společností Benefity.cz se mohou naši studenti plně věnovat svému osobnímu rozvoji a dosáhnout svých vzdělávacích cílů s maximálním komfortem a flexibilitou.

REFERENCE

Úspěchy, které nás dělají hrdými

MBA studium na Elite Executive Academy pro mě bylo skutečným průlomem a přínosem v rámci mé kariéry. Velmi také děkuji za výbornou spolupráci při celém studiu. Za mě je velkou výhodou možnost studovat z domu, dle vlastních časových možností. Mohu také ocenit přístup ke studujícím, kdy se vše řešilo rychle a vstřícně.

Ing. Simona Ptáčková, MBA

Výkonná ředitelka
Studium EMBA na Elite Executive Academy bylo nesmírně přínosné pro můj kariérní rozvoj. V rámci studia jsem měl možnost okamžitě uplatňovat nové poznatky ve své pracovní sféře a spolupráce s kolegy z různých odvětví mi navíc poskytla jedinečnou perspektivu a pomohla mi se stát skutečným profesionálem v oboru.

Ing. Daniel Řehák, EMBA

Oblastní ředitel
Na Elite Executive Academy jsem absolvoval MBA program. Studijní program byl důkladně strukturovaný a lektoři byli opravdoví odborníci ve svém oboru. Nabyté dovednosti ve strategickém plánování a vedení mi daly jasnou konkurenční výhodu na trhu práce. Doporučuji všem, kteří chtějí investovat do svého profesního růstu.

Bc. Pavel Vychytil, MBA

Vedoucí pobočky